floris van bommel
floris van bommel Minni zwart
- Spaar 8% klantenkorting met elke bestelling (m.u.v. cadeaubon)
- Uiterlijk binnen 4 werkdagen in huis
- Gratis levering in België vanaf 50 euro
- Meer dan 80 jaar klantervaring
Kenmerken
Deze Minni sneaker van Floris van Bommel combineert een retro tennislook met hedendaags comfort. Het model is uitgevoerd in een rijke mix van zwart harig leer, gladleer en suède, wat zorgt voor een luxueuze en sportieve uitstraling.
De afneembare veterklep met klittenbandsluiting geeft de schoen een opvallend karakter en maakt het mogelijk om het model op twee manieren te dragen.
Binnenin is de sneaker volledig gevoerd met hoogwaardig leer en voorzien van een uitneembaar voetbed. Dit kan eenvoudig vervangen worden door een eigen inlegzool of steunzool voor extra persoonlijk comfort.
| Binnenzool | Leder |
|---|---|
| Zool | Rubberen zool |
| Kleur | Zwart |
| Materiaal | Daim |
| Hakhoogte | 2 cm |
| Breedte | G |
| Losse steunzool | Ja |
| Productnummer | 265477 |
Omschrijving
Floris van Bommel is het jongere broertje van van Bommel. Dankzij de zorgvuldig uitgekozen ledersoorten zijn de twee merken kwalitatief evenwaardig. De moderne schoenen worden meestal ontworpen door Floris van Bommel zelf, ondertussen al de negende generatie binnen dit familiebedrijf. Floris van Bommel heeft stijlvolle, unieke modellen voor modieuze mannen én vrouwen. Het merk volgt een eigenzinnige jonge visie wat zich uit in hippe kleuren en designs gecombineerd met de kennis die van vader op zoon werd overgedragen.
De laatste schoenfabriek van Nederland
Een lange traditie
Schoenfabriek van Bommel maakt sinds 1734 luxe heren- en damesschoenen. Floris zet samen met zijn twee broers, als 9e generatie, de schoenmakerstraditie van de familie voort.
Kleurrijk en stijlvol
Een opvallende naam
Elk seizoen zorgt Floris Van Bommel voor een waaier aan nieuwe kleuren en stijlen. Iedereen heeft wel een favoriet model met een toepasselijke naam bij Floris Van Bommel, of het nu de stapper, de moker of de noppi is.