eastpak
eastpak Ultimate Triple Denim
- Spaar 8% klantenkorting met elke bestelling (m.u.v. cadeaubon)
- Uiterlijk binnen 4 werkdagen in huis
- Gratis levering in België vanaf 50 euro
- Meer dan 80 jaar klantervaring
Kenmerken
Geïnspireerd op het stadsleven is deze Eastpak Ultimate rugzak in Triple Denim dé ideale compagnon voor drukke dagen onderweg. Dankzij de twee ruime hoofdvakken, het voorvak met organizer en het afsluitbare binnenvak met rits berg je al je essentials moeiteloos overzichtelijk op. De mix van nylon en polyester zorgt voor een stevige, lichte afwerking, terwijl de riemen, het gevoerde rugpand, het rubberen handvat en de ergonomisch gevormde schouderbanden extra draagcomfort bieden.
| Inhoud | 42 liter |
|---|---|
| gewicht | 1 kg |
| Kleur | Blauw |
| Materiaal | Polyester |
| Hoogte | 42 cm |
| Breedte | 26 cm |
| Lengte | 32 cm |
| Thema | Back to school |
| Productnummer | 265543 |
Omschrijving
Eastpak maakt rugzakken sinds 1952 en is vandaag de dag niet weer weg te denken op de speelplaats en in de klas. In de vorige eeuw produceerde Eastpak rugzakken voor het Amerikaanse leger. Kwaliteit was dus heel belangrijk en dit dragen ze nog steeds hoog in het vaandel. De rugzakken zijn verkrijgbaar in leuke, flashy kleuren met speelse motieven. Heb je liever een sobere rugzak? Ook daarin hebben we een ruime keuze!