eastpak
eastpak Ultimate Sunday Grey
- Spaar 8% klantenkorting met elke bestelling (m.u.v. cadeaubon)
- Uiterlijk binnen 4 werkdagen in huis
- Gratis levering in België vanaf 50 euro
- Meer dan 80 jaar klantervaring
Kenmerken
Geïnspireerd op het bruisende stadsleven is deze Ultimate Sunday Grey van Eastpak perfect voor drukke dagen onderweg. Met twee ruime hoofdvakken, een voorvak met ritssluiting en een handige organizer hou je al je essentials overzichtelijk bij de hand.
De stevige uitvoering in 100% nylon combineert een robuuste look met optimaal draagcomfort dankzij het gevoerde rugpand, de ergonomische schouderbanden en het rubberen handvat.
| Inhoud | 42 liter |
|---|---|
| gewicht | 1 kg |
| Kleur | Grijs |
| Materiaal | Polyester |
| Hoogte | 42 cm |
| Breedte | 26 cm |
| Lengte | 32 cm |
| Thema | Back to school |
| Productnummer | 264157 |
Omschrijving
Eastpak maakt rugzakken sinds 1952 en is vandaag de dag niet weer weg te denken op de speelplaats en in de klas. In de vorige eeuw produceerde Eastpak rugzakken voor het Amerikaanse leger. Kwaliteit was dus heel belangrijk en dit dragen ze nog steeds hoog in het vaandel. De rugzakken zijn verkrijgbaar in leuke, flashy kleuren met speelse motieven. Heb je liever een sobere rugzak? Ook daarin hebben we een ruime keuze!