via mail bag
via mail bag Dalia Satin beige
- Spaar 8% klantenkorting met elke bestelling (m.u.v. cadeaubon)
- Uiterlijk binnen 4 werkdagen in huis
- Gratis levering in België vanaf 50 euro
- Meer dan 80 jaar klantervaring
Kenmerken
Dalia Satin van Via Mail Bag is een elegante handtas in bruin satijn die moeiteloos elke outfit opfrist. Perfect voor feestelijke momenten, maar net zo sterk als verfijnde eyecatcher bij een zomerse look.
| Kleur | Beige |
|---|---|
| Materiaal | Textiel |
| Hoogte | 17 cm |
| Breedte | 7 cm |
| Lengte | 29 cm |
| Extra Lange riem | Ja |
| Sluiting | Magneet |
| Thema | Feest |
| Productnummer | 263155 |
Omschrijving
ViaMailBag is een merk dat is ontstaan uit een passie voor design en vakmanschap. Ze combineren fantasievol design en handwerktechnieken om innovatieve en tijdloze tassen te produceren. Het voortdurende onderzoek naar nieuwe materialen, het met de hand naaien en een eenvoudig ontwerp in combinatie met extra versieringen geven een buitengewone persoonlijkheid aan de ViaMailBag tassen.