smaak amsterdam
smaak amsterdam Jack Black zwart
- Spaar 8% klantenkorting met elke bestelling (m.u.v. cadeaubon)
- Uiterlijk binnen 4 werkdagen in huis
- Gratis levering in België vanaf 50 euro
- Meer dan 80 jaar klantervaring
Kenmerken
Jack van Smaak Amsterdam in zwart leder is een verfijnde baguette bag die moeiteloos elegantie en moderniteit combineert. Compact en stijlvol ontworpen voor je essentiële items zoals je telefoon, sleutels en portemonnee. Of je nu onderweg bent naar een afterwork of een spontane afspraak, deze tas voegt een subtiele, modieuze touch toe aan elke look.
| Kleur | Zwart |
|---|---|
| Materiaal | Gekorreld leder |
| Hoogte | 13 cm |
| Breedte | 8 cm |
| Lengte | 21 cm |
| Extra Lange riem | Ja |
| Sluiting | Rits |
| Productnummer | 266116 |
Omschrijving
Andre Grundmann begon in 2010 met Smaak Amsterdam met als doel prachtig ontworpen, tijdloze en moderne handtassen van hoge kwaliteit te maken. Inspiratie is geen probleem: de ontwerper woont in Amsterdam, waarbij de mix van stedelijke buzz, eclectische smaken en kosmopolitisch uitzicht zorgt voor veelzijdige ontwerpen. De tassen worden tot leven gebracht door één enkel familiebedrijf, waarbij het produceren van iedere tas zo’n 3 uur in beslag neemt.