smaak amsterdam
smaak amsterdam Dean Camel cognac
- Spaar 8% klantenkorting met elke bestelling (m.u.v. cadeaubon)
- Uiterlijk binnen 4 werkdagen in huis
- Gratis levering in België vanaf 50 euro
- Meer dan 80 jaar klantervaring
Kenmerken
Dean in cognac leder van Smaak Amsterdam is een minimalistische shopper met een moderne, ingetogen uitstraling. Ontworpen voor elke dag, van werk tot weekend, met oog voor comfort en functionaliteit.
Het subtiele slot en de verborgen drukknopen geven het strakke ontwerp een verfijnde touch.
Binnenin biedt een ruime pouch met ritssluiting voor overzicht en veiligheid, terwijl de tas zelf moeiteloos plaats biedt aan een 13 inch laptop. Dankzij de lange hengsels draag je Dean comfortabel over de schouder.
| Kleur | Cognac |
|---|---|
| Materiaal | Gekorreld leder |
| Hoogte | 33 cm |
| Breedte | 10 cm |
| Lengte | 42 cm |
| Extra Lange riem | Nee |
| Sluiting | Draaislot |
| Thema | Velora |
| Productnummer | 266128 |
Omschrijving
Andre Grundmann begon in 2010 met Smaak Amsterdam met als doel prachtig ontworpen, tijdloze en moderne handtassen van hoge kwaliteit te maken. Inspiratie is geen probleem: de ontwerper woont in Amsterdam, waarbij de mix van stedelijke buzz, eclectische smaken en kosmopolitisch uitzicht zorgt voor veelzijdige ontwerpen. De tassen worden tot leven gebracht door één enkel familiebedrijf, waarbij het produceren van iedere tas zo’n 3 uur in beslag neemt.