nott
nott Nott Organza Choco Brown/ Light Blue bruin
- Spaar 8% klantenkorting met elke bestelling (m.u.v. cadeaubon)
- Uiterlijk binnen 4 werkdagen in huis
- Gratis levering in België vanaf 50 euro
- Meer dan 80 jaar klantervaring
Kenmerken
De NOTT Organza tas in bruin en blauw is een sculpturale wolk van gelaagde linten.
Luchtig maar expressief, brengt deze tas zachtheid en elegantie naar elke feestelijke gelegenheid. Handgemaakt uit gelaagd organza lint
met een gevlochten handvat bovenaan
.
| Kleur | Bruin |
|---|---|
| Materiaal | Textiel |
| Hoogte | 14 cm |
| Breedte | 4 cm |
| Lengte | 18 cm |
| Extra Lange riem | Nee |
| Sluiting | Drukknop |
| Thema | Biotanica, Feest |
| Productnummer | 269354 |