naturino
naturino Naturino Cocoon beige
- 8% klantenkorting (m.u.v. cadeaubon)
- Uiterlijk binnen 4 werkdagen in huis
- Gratis levering in België vanaf 50 euro
- Meer dan 80 jaar klantervaring
Kenmerken
Ideaal voor de eerste stapjes: deze Naturino Cocoon schoenen in zandbeige en kaki daim geven kleine voetjes de steun die ze nodig hebben. De enkelrand en verstevigde hiel zorgen voor extra stabiliteit tijdens het ontdekken en ravotten.
Binnenin zorgt de lederen voering voor comfort, terwijl de rubberen antislipzool met opgetrokken tip optimale bescherming biedt bij het kruipen, staan en spelen.
| Binnenzool | Leder |
|---|---|
| Zool | Rubberen zool |
| Kleur | Beige |
| Materiaal | Daim |
| Hakhoogte | Plat |
| Losse steunzool | Nee |
| Thema | Biotanica, Utiluxe |
| Productnummer | 263510 |
Omschrijving
Naturino maakt al meer dan 30 jaar kinderschoenen voor zowel jongens als meisjes. De schoenen van Naturino zijn ontworpen met oog voor de allerlaatste trends; de modellen worden dan ook afgewerkt met leuke kleuren en patronen. Daarnaast werkt Naturino samen met specialisten zodat de schoenen een goede pasvorm hebben voor groeiende voetjes. De meeste modellen van Naturino beschikken over een losse zool waardoor ze geschikt zijn voor (steun)zolen.