eastpak
eastpak Provider Brize Dye Grey
- Spaar 8% klantenkorting met elke bestelling (m.u.v. cadeaubon)
- Uiterlijk binnen 4 werkdagen in huis
- Gratis levering in België vanaf 50 euro
- Meer dan 80 jaar klantervaring
Kenmerken
Deze Provider rugzak met print van Eastpak is ontworpen voor drukke dagen waarop je veel mee moet nemen. Dankzij het ergonomische ontwerp, de twee ruime hoofdcompartimenten en het voorvak met organizer berg je al je spullen overzichtelijk op. De gevoerde laptophoes biedt plaats aan laptops en tablets tot 15 inch. De stevige afwerking, gewatteerde zijkanten, rubberen handvatten en gevoerde bodem zorgen voor extra draagcomfort en duurzaamheid.
| Inhoud | 33 liter |
|---|---|
| gewicht | 1,6 kg |
| Kleur | Blauw |
| Materiaal | Nylon |
| Hoogte | 44 cm |
| Breedte | 25 cm |
| Lengte | 31 cm |
| Thema | Back to school, Gift guide |
| Productnummer | 252618 |
Omschrijving
Eastpak maakt rugzakken sinds 1952 en is vandaag de dag niet weer weg te denken op de speelplaats en in de klas. In de vorige eeuw produceerde Eastpak rugzakken voor het Amerikaanse leger. Kwaliteit was dus heel belangrijk en dit dragen ze nog steeds hoog in het vaandel. De rugzakken zijn verkrijgbaar in leuke, flashy kleuren met speelse motieven. Heb je liever een sobere rugzak? Ook daarin hebben we een ruime keuze!