smaak amsterdam
smaak amsterdam Silke Dark Chocolat bruin
- Spaar 8% klantenkorting met elke bestelling (m.u.v. cadeaubon)
- Uiterlijk binnen 4 werkdagen in huis
- Gratis levering in België vanaf 50 euro
- Meer dan 80 jaar klantervaring
Kenmerken
Silke in bruin leder van Smaak Amsterdam herinterpreteert de klassieke saddle bag met een bredere, halfronde vorm voor extra functionaliteit. Slank en elegant, moeiteloos te dragen bij elke outfit.
De verstelbare lederen riem (tot 130 cm) zorgt voor veelzijdig draagcomfort. Binnenin vind je twee vakjes, waarvan één met rits, afgewerkt met een zachte suedine voering.
Draag Silke crossbody of transformeer eenvoudig tot clutch voor de avond.
| Kleur | Bruin |
|---|---|
| Materiaal | Gekorreld leder |
| Hoogte | 19 cm |
| Breedte | 7 cm |
| Lengte | 27 cm |
| Extra Lange riem | Ja |
| Sluiting | Rits |
| Thema | Velora |
| Productnummer | 266126 |
Omschrijving
Andre Grundmann begon in 2010 met Smaak Amsterdam met als doel prachtig ontworpen, tijdloze en moderne handtassen van hoge kwaliteit te maken. Inspiratie is geen probleem: de ontwerper woont in Amsterdam, waarbij de mix van stedelijke buzz, eclectische smaken en kosmopolitisch uitzicht zorgt voor veelzijdige ontwerpen. De tassen worden tot leven gebracht door één enkel familiebedrijf, waarbij het produceren van iedere tas zo’n 3 uur in beslag neemt.