nott
nott Nottie Mini Baby Blue blauw
- Spaar 8% klantenkorting met elke bestelling (m.u.v. cadeaubon)
- Uiterlijk binnen 4 werkdagen in huis
- Gratis levering in België vanaf 50 euro
- Meer dan 80 jaar klantervaring
Kenmerken
De perfecte tas voor een speciale gelegenheid. De NOTTie Mini in lichtblauw biedt plaats aan alles wat je nodig hebt: een lipstick, je telefoon, bankkaart en een leuke zonnebril. Het materiaal van je NOTTie kan indien nodig gewassen worden. Stop je item in een waszakje en kies voor een delicaat wasprogramma.
Afhankelijk van het materiaal kan je NOTTie licht van vorm veranderen. Vermijd daarom om de tas te zwaar te beladen.
| Kleur | Blauw |
|---|---|
| Materiaal | Textiel |
| Hoogte | 14 cm |
| Breedte | 3 cm |
| Lengte | 17 cm |
| Extra Lange riem | Nee |
| Sluiting | Drukknop |
| Thema | Biotanica, Feest |
| Productnummer | 269361 |