inyati
inyati Panjaa cognac
95
- Spaar 8% klantenkorting met elke bestelling (m.u.v. cadeaubon)
- Uiterlijk binnen 4 werkdagen in huis
- Gratis levering in België vanaf 50 euro
- Meer dan 80 jaar klantervaring
Kenmerken
| Kleur | Cognac |
|---|---|
| Materiaal | Kunstleder |
| Hoogte | 37 cm |
| Breedte | 12 cm |
| Lengte | 27 cm |
| Extra Lange riem | Nee |
| Sluiting | Drukknop |
| Productnummer | 244757 |
Omschrijving
INYATI is een premium Duits merk van veganistische accessoires, opgericht door een klein en creatief team van ontwerpers. Hun ontwerpen zijn soms cool en minimaal, soms speels en edgy. Alle INYATI handtassen zijn dierproefvrij en gemaakt van eersteklas veganistische materialen (PETA goedgekeurd).